عمومی

انواع تردمیل خانگی

خرید تردمیل خانگی جزو محصولاتی است که هم قیمت متنوع و هم انواع مختلفی دارد.تردمیل خود به چند دسته تقسیم بندی میشوند.

1.تردمیل خانگی
2.تردمیل باشگاهی
3.تردمیل چند کاره
4.تردمیل موتور دار
5.تردمیل آبی
6.تردمیل بدون موتور
7.تردمیل با شیب برقی

تردمیل خانگی به دلیل شرایط عالی و خوبی که برای اعضای خانواده ایجاد میکند جزو محصولات پرفروش و محبوب محسوب میشوند. اینکه همه اعضای خانواده میتوانند به راحتی ورزش کنند و از یک ورزش خوب لذت ببرند. تردمیل خانگی انواع مختلفی دارد که هم میتواند یک وسیله ورزشی حرفه ای باشد و هم یک وسیله ورزشی معمولی برای کسانی که دوست دارند ورزش در خانه را هم تجربه کنند.

همان‌طور که می‌دانید، پیاده روی یا دو، جزو بهترین ورزش‌ها هستند و می‌توانند در امر کاهش وزن به شما کمک شایانی بکنند.

اما تردمیل  می‌تواند دویدن را برای شما بسیار ساده‌تر کند، چرا که دویدن بر روی آن مثل دویدن بر روی زمین نیست؛ چراکه شما می‌توانید در هنگام خستگی سرعت آن را کاهش دهید و این امر در ذخیره‌ی انرژی شما نقش بزرگی دارد.
شما زمانی که در خانه با تردمیل ورزش میکنید دیگر دغدغه زمان و مکان را نخواهید داشت به راحتی تایم ورزش خود را انتخاب میکنید و هر زمان بخواهید به ورزش خود میپردازید.

اما خرید تردمیل به در نظر گرفتنِ معیارهای بسیار زیادی نیاز دارد. به طور مثال، اول از همه باید وزن خودتان را برای خرید آن در نظر بگیرید؛ هر تردمیل می‌تواند میزان خاصی از وزن افراد را تحمل کند. همچنین، اگر از لحاظ استخوان‌بندی، جثه‌ی درشتی دارید، باید تردمیلی بخرید که عرض تسمه‌ی بیشتری داشته باشد.
اینکه مکان آن در شرایطی است که شما از نظر روحی و روانی راحت هستنید دیگر مزیت مهم برای شماست مخصوصا بانوان که به دلایل نوع زندگی و مشغله کاری و خانه شاید نتوانند در بیرون از منزل ورزش کنند.

تردمیل های خانگی معمولا کوچک و مناسب آپارتمان نشینی و فضای کم آن طراحی شده اند و با داشتن امکاناتی نظیر قدرت تاشوندگی که دارند این امکان را به کاربران خود میدهید تا در صورتی که از تردمیل استفاده نکردند به راحتی بتوانند آن را جمع کرده و از فضای منزل نهایت استفاده را بکنند. به خاطر داشته باشید که موتور این تردمیل ها اکثرا DC میباشد و با برق متناوب تامین نیرو میکنند.

شما با انجام ورزش بر روی تردمیل خانگی باعث افزایش سوخت و ساز بدن و رساندن اکسیژن بیشتر به بدن خود میشوید. میتوانید به راحتی ورزش هایی که قصد دارید در بیرون از خانه انجام دهید را در منزل خود به راحتی انجام دهید. یکی دیگر از مزایای تردمیل خانگی اینست که شما یک دستگاه خریداری میکنید و همه اعضای خانواده از آن استفاده میکنند اگر  شما بخواهید در باشگاه اینکار را انجام دهید باید هر کدام از اعضای خانواده یک باشگاه را انتخاب کنند و باید حتما مکان و زمان محدود خواهد شد ولی در منزل هر زمان که اراده کنید میتوانید در طول شبانه روز ورزش کنید و اندام مناسب خود را داشته باشید.

قیمت تردمیل خانگی


خوب بحث خرید تردمیل خانگی و قیمت آن همیشه برای آنهایی که میخواهند تردمیل بخرند مهم است چون میزان بودجه شما در انتخاب و نوع خرید آن بسیار مهم است اینکه چه تردمیلی با چه آپشن هایی را خریداری میکنید. قیمت تردمیل همه بستگی به نوع لوازم و امکاناتی هست که به شما ارائه میکند ولی خوب بازه قیمتی از 2 میلیون شروع میشود و به بالاتر میرود.

همچنین به طور کلی عرض نوار نقاله در تردمیل های خانگی از نوع باشگاهی کمتر بوده لذا فرد باید وزن و قد و راحتی خود را حین این وسیله ورزشی در نظر داشته باشد. نکته دیگر در تردمیل های خانگی قابلیت شیب در آنهاست که به دو صورت دستی و برقی می توان آن را کم و زیاد کرد که روی قیمت آنها تاثیر دارد.
پس هر چه قدر بیشتر پول بدهید بیشتر امکانات دریافت میکنید ولی در مجموع اگر خانواده ای قصد دارد که یک ورزش معمولی انجام دهد با بودجه کم هم میتواند تردمیل را خریداری کند.
پس اگر تصمیم به خرید تردمیل دارید دست به کار شوید و خرید خود را شروع کنید تا بتوانید برای همه اعضای خانواده یک وسیله مناسب برای ورزش کردن بخرید.
پس حتما این را در نظر داشته باشد که حتما نبابد خیلی تردمیل حرفه ای برای خانه بخرید زیرا تردمیل هایی که در باشگاه مشاهده میکنید از قدرت و امکانت بیشتری برخوردار هستند و میزان استفاده از آنها به مراتب بیشتر از تردمیل خانگی است پس باید بهترین را انتخاب کنید ولی در تردمیل های خانگی این را در نظر بگیرید که میزان استفاده شما کمتر است پس میتوانید یک تردمیل مناسب را هم خریداری کنید.

پس ما هم به شما پیشنهاد میکنیم که اگر میخواهید یک اندام مناسب و ایده آل داشته باشید و برای خرید تردمیل خانگی؛ دستگاه چندکاره ورزشی، الپتیکال، دستگاه های ورزشی باشگاهی و دوچرخه ثابت به سایت بازرگانی لطیفی مراجعه کنید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 6 =