اموزشی

تردمیل ارزان قیمت را خریداری کنیم یا نه؟

امروز میخواهیم برای شما در این مقاله درباره این موضوع صحبت کنیم که آیا خرید تردمیل ارزان برای ما مناسب هست یا نه؟ یا اینکه اگر تردمیل ارزان را خریداری میکنیم که نسبت به مدل های مشابه قیمت کمتری داره از کیفیت مناسبی برخوردار است؟ ما امروز این را به شما میگوییم که میتوانید با خیال راحت با کمترین قیمت تردمیل خوبی هم خریداری کنید.

شما زمانی که برای خرید یک تردمیل اقدام میکنید با توجه به نیاز خود دنبال یک تردمیل باکیفیت با قیمت مناسب هستید. شما نسبت به حرکات ورزشی و نوع استفاده از تردمیل باید به این نکته هم توجه کنید چطور میخواهید از دستگاه استفاده کنید. معم.لا شما میتوانید در کنار کیفیت دستگاه تردمیل از قیمت کمتر و ارزان نیز بهره مند شوید. تردمیل هایی که در بازار وجود دارد با توجه به مشخصات و آپشن هایی که روی دستگاه هست قیمت متفاوتی دارند بعضی تردمیل ها از محدوده دویدن کوتاه تری ساخته شده اند که ممکن است برای پیاده روی مناسب باشد. آن ها شامل یک صفحه نمایش برای نشان دادن سرعت ، فاصله ، زمان ، کالری مصرف شده و همچنین یک قفسه برای قرار دادن بطری آب می باشد. این مدل ها معمولا سنسور کنترل ضربان قلب با چسب های قفسه سینه یا برنامه کنترل ضربان نیستند.

خرید تردمیل ارزان بله یا خیر ؟

اگر هدف اصلی شما صرفا پیاده روی است میتوانید یک تردمیل ارزان با کیفیت خوب خریداری کنید و نیاز خود را برطرف کنید. مسلما باید این نکته را مد نظر داشته باشید که تردمیل هم مانند هر کالای دیگری با توجه به امکانات، جنس مواد اولیه، ضمانت و گارانتی های ارائه شده، شرکت های سازنده، قطعات و خدمات پس از فروش و بسیاری از موارد دیگر قیمت ها می تواند متغییر و باشد و درنتیجه شما نمی توانید تمام انتظارات را که از یک تردمیل مثلا 8 میلیون تومانی دارید از یک تردمیل یک میلیون تومانی داشته باشید.

مدل های ارزان تر هم نسبت به مبلغی که پرداخت میکنید با توجه که قطعاتی که در دستگاه بکار رفته میتواند در محدوده قیمتی شما از کیفیت خوبی برخودار باشه و لزوما هر تردمیل ارزان قیمتی بی کیفیت نیست و هر تردمیل گران قیمت هم مناسب نیاز شما نباشد پس شما باید با توجه به نیاز استفاده خود از دستگاه نسبت به خرید دستگاه خود اقدام کنید. شما میتوانید برای مشاوره برای خرید تردمیل مناسب به سایت بازرگانی لطیفی مراجعه کنید.

خرید یک تردمیل ارزان قیمت

برای انتخاب یک تردمیل ارزان قیمت و با کیفیت به نکاتی مهمی باید توجه کنید که به شما میگوییم که این نکات چیست. در مرحله اول باید به کیفیت قطعات استفاده شده در تردمیل و اینکه قطعات استفاده شده اصلی باشند و متفرقه نباشند. مرحله دوم حتما از نمایندگی اصلی برندی که مد نظر شماست اطمینان داشته باشید و از فروشگا هایی که مجاز نیستند خرید نکنید.

مرحله سوم خدمات پس از فروش دستگاه خریداری شده است و بابت گارانتی دستگاه شما که بایداز آن اطمینان داشته باشید و این نکته ضروری است که حتما باید در زمان خریداری نسبت به اصل بودن کالا حتما توجه کنید.

تردمیل از آن سری تجهیزات ورزشی است که شما چه آن را برای منزل تهیه کنید و یا باشگاه، حداقل چندین ساعت در طول روز ممکن است استفاده شود و صد البته که تردمیل های باشگاهی حتی ممکن است بیش از ۱۰ ساعت در طول هر شبانه روز هم مورد استفاده قرار گیرند، بنابراین اصلا سعی نکنید که کیفیت را نادیده بگیرید و فقط ملاک را قیمت بگذارید، سعی کنید تردمیل های با امکانات کمتر را انتخاب کنید که مسلما باعث ارزانتر شدن قیمت تردمیل می شود. اینکه صرفا خرید یک تردمیل ارزان قیمت برای ما کافی است یک اشتباه است زیرا توجه نکردن به کیفیت دستگاه باعث میشود در مدت زمان های که از دستگاه استفاده میکنید باعث صرف هزینه های زیادی برای تعمیر و تعویض قطعه هایی خرابی میشود.

تردمیل از جمله اون دسته از دستگاه های ورزشی است که شما باید نسبت به وزن خود و طرز استفاده از آن خریداری کنید اگر وزن شما بالا باشد باید دستگاهی بخرید که قدرت موتور بالایی داشته باشد و بتواند در زمان دویدن شما بر روی تسمه وزن شما راتحمل کند و باعث آسیب دیدن تردمیل و موتور آن نشود.

چون معمولا تردمیل های ارزان قیمت از قدرت و استحکام کمتری برخوردارند و باید با توجه نوع ورزش شما انتخاب شوند. برای باشگاه های ورزشی که در طول شبانه روز بیش از 10 ساعت یا حتی بیشتر  از تردمیل استفاده میکنند تردمیل های ارزان قیمت مناسب نیستند و باید از نوع دستگاه های خریداری کنند که قدرت و استحکام بیشتری دارند.

نتیجه این که خرید تردمیل با هر نوع قیمتی چه ارزان یا گران باید اول از همه به  نوع نیاز خود برای ورزش کردن نگاه کنید و بعد از آن تصمیم به خرید کردن بگیرید.

ما به شما پیشنهاد میکنیم که قبل خرید هرگونه دستگاه های ورزشی تردمیل ارزان یا دوچرخه ثابت ، تردمیل باشگاهی، دستگاه های ورزشی چند کاره حتما با مشاوران ما تماس بگیرین یا به سایت بازرگانی لطیفی مراجعه کنید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 3 =