عمومی

تردمیل ارزان

تا حالا شده برای خرید یک تردمیل یا اینکه یک ورزش رو در خانه انجام بدی به فکر خرید یک تردمیل ارزان باشی و یا برای داشتنش دنبال جایی بگردی که بتونی به راحتی محصول مورد نظر تو انتخاب کنی، پس با ما باش تا راهنماییت کنیم.
خوب همه ما میدانیم که تردمیل جزو اون دسته از دستگاهایی است که همه برای ورزش کردن در خانه بدنبالش میگردن تا در کنار کیفیت قیمت خوب و ارزان هم داشته باشد.
خوب اینکه کیفیت همیشه برای دستگاه های که برقی هستند و یا به قول خودمون اصطحلاک بالایی دارند نکته بسیار مهمی است زیرا در طول زمان استفاه از آن به دلیل نوع کارایی که استفاده میکنیم احتمال خراب شدن و یا نیاز به تعمیر داشتن هم باعث میشه که دستگاهی خریداری کنیم که حتما دیرتر خراب شود و یا زمانی که خراب شد بتوانیم به سادگی از خدمات پس از فروش استفاده کنیم.

همیشه سعی کنید تردمیلی را برای خرید انتخاب کنید که به شرایط شما نزدیک باشد هم از نظر فضایی که اشغال میکند و هم برای هزینه ای که انجام میدهید.

قیمت تردمیل ارزان قیمت

قیمت تردمیل ارزان می تواند عاملی مهم در خرید آن باشد. به طور یقین به دور از کارکردها و ویژگی های منحصر به فرد این وسیله ورزش در راستای تناسب اندام و کاهش وزن،  قیمت تردمیل مورد بسیار مهمی است. به مانند هر وسیله دیگری، تردمیل ها نیز با توجه به امکانات و ویژگی های بالاتر خود از قیمت بیشتری نیز برخوردار است. با این اوصاف این وسیله ورزشی به عنوان یک تمرین بزرگ قلبی و عروقی در نظر گرفته می شود. تنها با دقایقی راه رفتن بر روی تردمیل می توانید به اهداف خود در زمینه تناسب اندام جامع عمل بپوشانید. اعتقاد بر این است که کارکردن با تردمیل ساده ترین راه برای از دست دادن وزن، حفظ سلامتی و برخورداری از یک بدن سالم است.

البته قاعدتا با بودجه کم فقط می توان تردمیل با موتور DC خریداری کرد که مناسب مصارف خانگی است. کم صدا تر بوده ولی بعد از یکساعت استفاده باید به مدت نیم ساعت خاموش بماند و قیمت مناسب تری دارند.در حالی که موتورهای AC بیشتر مصرف باشگاهی دارد که دایم در حال استفاده است و قابلیت کار به مدت طولانی را دارد و قاعدتا گران تر می باشد.

از طرف دیگر هر چقدر تحمل وزن تردمیل بالاتر باشد بر روی قیمت آن تاثیر گذار است. ولی وقتی هیچ کدام از نفرات ساکن در خانه وزن بالای ۱۰۰ کیلوگرم نداشته باشند، نیازی به خرید تردمیل با تحمل وزن بالاتر نیست. معمولا تردمیل باشگاهی حداکثر تحمل وزن بالاتری دارند که حتی به ۲۲۰ کیلوگرم هم می رسد. چون افراد مختلفی از آن استفاده می کنند و وزن آن ها از پیش تعیین شده نیست.

 

شیب دستگاه نیز اگر قابل تنظیم باشد بهتر است ، چون امکان حرکت روی سطوح شیب دار و با صرف انرژی بیشتر را نیز می دهد که این مورد نیز بر قیمت موثر است در قیمت های پایین یا شیب ثابت است یا به صور دستی و نه اتوماتیک تنطیم می شود.

چند کاره بودن دستگاه به این معنا که در کنار تردمیل لوازم جانبی بندسازی نیز موجود است نیز بر روی قیمت دستگاه تا حدودی تاثیر گذار است.

فواید تردمیل

تردمیل نه تنها به عنوان یکی از دستگاهای ورزشی مفید  برای قلب و عروق ، بلکه برای افزایش شدت و استقامت بدن نیز مورد استفاده است. آموزش قدرت شامل تقویت ماهیچه های پا، ایجاد استقامت و عملکرد عضلات از طریق تولید نیروی کارآمد، ثبات و تحرک است. همچنین در حفظ سلامت قلب و تقویت ریه ها، باعث می شود عضلات شما از اکسیژن کارآمدتری استفاده کند و این همان چیزی است که برای ورزش با تردمیل به آن نیاز دارید. در اینجا چند نکته را ذکر می کنیم که قبل از استفاده از تردمیل باید توجه داشته باشید:

 

– دقت داشته باشید که همیشه در پشت تردمیل فضای کافی وجود داشته باشد.

– دستورالعمل مربوط به استفاده از تردمیل را با دقت مطالعه نمایید.

– کفش مناسب ورزشی بپوشید.

– اگر ناراحتی قلبی و یا بیماری خاصی دارید قبل استفاده از تردمیل با پزشک خود مشورت کنید.

– تردمیل را بر روی سطحی صاف، تمیز و محکم قرار دهید.

– تردمیل را به دور از دسترس اطفال و کودکان نگاه دارید.

پس ما هم به شما پیشنهاد میکنیم که اگر میخواهید یک اندام مناسب و ایده آل داشته باشید و برای خرید تردمیل خانگی؛ دستگاه چندکاره ورزشی، الپتیکال، دستگاه های ورزشی باشگاهی و دوچرخه ثابت به سایت بازرگانی لطیفی مراجعه کنید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 14 =