عمومی

دوچرخه ثابت باشگاهی

یکی دیگر از محصولات ورزشی که طرفدار زیادی دارد دوچرخه ثابت باشگاهی است که بعد از تردمیل زیاد مورد استفاده قرار میگیرد. دلیل استفاده زیاد از این وسیله راحتی کار با آن است و دلیل دوم اینکه برای عضله سازی ران ها و قسمت های پایینی بدن مانند شکم زیاد استفاده میشود. دوچرخه ثابت باشگاهی با مدل خانگی آن تفاوت هایی دارد که ما در این مقاله به آن نمیپردازیم و میخواهیم مزایای دوچرخه ثابت باشگاهی را به شما معرفی کنیم.
خوب امروزه برای لاغری و یا تندرستی بدن از دستگاه های مختلف ورزشی استفاده میکنیم که یکی از آنها دوچرخه ثابت است که در باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد خوب مزایای استفاده از آن زیاد است
با هر بار استفاده ی صحیح از دوچرخه ثابت به طور متوسط موجب سوزاندن ۵۰۰ کالری می شود.در صورتی که در مراحل چالش برانگیز سایر رشته های ورزش هوازی در مدت زمان کوتاه کالری بیشتری در سطوح بالاتر نمی سوزانید.
دوچرخه ثابت میتواند به عنوان یک ورزش هوازی(ایروبیک)انجام شود.چون در دوچرخه ثابت باشگاهی انرژی را از ذخایر بدن می کشد و باعث ایجاد یک استقامت عضلانی در دوره زمانی مدید می شود.با این حال شامل تمام مزیت های ورزش های  هوازی(کاردیو)نیز می شود.کلاس های اسپینینگ در دو بخش استقامت و قلبی-عروقی انجام می گیرد.سلامت قلب یک فایده بدیهی اسپینینگ(دوچرخه ثابت)است؛دقیقا مثل افزایش ظرفیت شش ها.هر چقدر که بیشتر تمرین کنیم یاد میگیریم که چگونه تنفس خود را به خوبی و درستی کنترل کنیم.

دوچرخه ثابت یک ورزش عالی برای شکم

مربیان اسپینینگ همیشه بر حرکات و تکنیک های اسپینینگ تاکید می کنند.حرکت درست و صحیح در شکل گیری صحیح ماهیچه ها تاثیر به سزایی دارد.علاوه بر عضلات پا،عضلات شکم نیز در گیر می شوند.همانطور که می رانید و پدال می زنید،بر خلاف دوچرخه سوار در جاده،ریتم بالای بدنتان به شما کمک می کند که حرکات پا بر روی یک ریتم باشد و زمانی که در حالت خم یا صاف حالت بدن را در حین پدال زدن تغییر می دهید،بر ماهیچه های شکم تاثیر خواهد گذاشت و تکنیک افزایش ریتم به این هدف کمک بسیار می کند.در قسمت ناحیه شکم ممکن است که نتیجه فوری حاصلن شود،اما با گذشت زمان شما احساس تغییر را در شکل و فرم اندام خود حتی در قسمت شکم احساس خواهید کرد.
اینکه شما میتوانید به راحتی با دوچرخه ثابت باشگاهی عضله سازی انجام دهید و ماهیچه های قوی داشته باشید و برای انجام ورز ش های حرفه ای بسیار مناسب است خوب دلیل دیگر اینست که دوچرخه ثابت های باشگاهی آپشن های بسیار خوبی دارند و برای ورزشکاران حرفه ای گزینه بسیار مناسبی برای بدنسازی شکم وران های پا مفید است.

اگر شما هم تمایل به خرید و استفاده از دوچرخه ثابت هستید تا در منزل خود بتوانید به راحتی ورزش کنید و به تناسب اندام و لاغری خود برسید میتوانید به سایت بازرگانی لطیفی مراجعه کرده و نسبت به خرید هریک از محصولات این شرکت اعم از دوچرخه ثابت خانگی ، تردمیل خانگی، دستگاه ورزشی باشگاهی چند کاره، تردمیل باشگاهی، اقدام کنید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هشت =