اموزشی, عمومی

10 نکته کلیدی در انتخاب و خرید تردمیل؟

اولین گام در ورزش کردن در خانه یا باشگاه ورزشی استفاده انتخاب و خرید وسایل ورزشی مناسب و با کیفیت و البته با قیمت مناسب است. ما قصد داریم در این مقاله شما رو با نکات کلیدی در انتخاب و خرید انواع تردمیل خانگی، تردمیل چندکاره، دستگاه های چند کاره ورزشی آشنا کنیم.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید خرید تردمیل یا هر وسیله ورزشی برای خود صرفا نباید به قیمت ارزان آن توجه کنیم و باید در انتخاب و خرید تردمیل  نکات مهمی را توجه کنیم:

  1. امکانات : در انتخاب تردمیل همیشه به اینکه صفحه نمایشی برای نشان دادن سرعت، وزن، زمان، مسافت داشته باشد توجه کنید.
  2. قیمت : در خرید هر وسیله ورزشی نباید صرفا به دلیل اینکه قیمت آن ارزان است اکتفا کنیم و اینکه نباید در خرید تردمیل کیفیت را فدای قیمت کنیم.
  3. وزن : وزن یک فاکتور خیلی مهم در انتخاب و خرید تردمیل است همیشه تردمیلی را انتخاب کنید که متناسب با وزن شما باشد.
  4. صدا : همیشه در انتخاب تردمیل به اینکه در حال حرکت تسمه صدای زیادی نداشته باشه توجه کنید زیرا صدای کم تردمیل نشانگر با کیفیت بودن تردمیل و قطعات میکانیکی آن مبیاشد.

5. شیب : داشتن شیب برای یک تردمیل همیشه یک مزیت بسیار عالی محسوب میشود پس تردمیلی را انتخاب کنید که شیب داشته باشد.

6. سالم بودن تسمه و موتور: همیشه در انتخاب و خرید تردمیل خانگی یا باشگاهی برای اینکه بدانید که دستگاه سلامت است روی آن به آهستگی راه بروید و پای خود را بر روی تسمه فشار دهید، اگر تردمیل دچار لرزیدن و یا تسمه متوقف شد نشانگر این است که موتور و تسمه دستگاه خراب است.

  1. سرعت: همیشه برای خرید، تردمیلی را انتخاب کنید که سرعتش بین 0.5 کیلومتر بر ساعت شروع شود و تا 16 – 25 کیلومتر بر ساعت باشد.
  2. ضخامت تسمه : بهتر است برای تردمیل خانگی ضخامت تسمه 6 میلی متر است و برای تردمیل باشگاهی بین 9 تا 20 میلیمتر میباشد.
  3. کلید توقف اضطراری : همیشه برای خرید یک تردمیل به این نکته توجه کنید که، کلیدی برای توقف اضطراری داشته باشد این امر بسیار مهم است.
  4. تحمل وزن : تردمیل های خانگی وزن 80 تا 150 کیلوگرم رو تحمل میکنند. شما باید تردمیلی را برای خانه یا باشگاه انتخاب کنید که وزن شما را تحمل کند زیرا در حال دویدن وزن شما افزایش می یابد.

شما هم میتوانید برای انتخاب و خرید یک تردمیل مناسب به سایت بازرگانی لطیفی مراجعه کنید و انواع محصولات تردمیل خانگی، دستگاه های چند کاره ورزشی، دوچرخه ثابت،  الپتیکال و…  مشاهده نمایید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =