تلفن تماس: 48409-021

سبد خرید

درباره ما

شرکت بازرگانی لطیفی از سال ١٣٧٧ به مدت ٢٢ سال یکی از پیشروترین شرکت‌ها در کسب‌وکار واردات و فروش تجهیزات ورزشی در بازار ایران به حساب می‌آید. ما با تولید کنندگان و متخصصین ورزشی ارتباط تنگاتنگی داشته و با هدف ماندگاری کسب‌وکار خود و رضایت مشتریان، مجهزترین و مدرن‌ترین تجهیزات ورزشی را وارد می‌کنیم و در عین حال با اجتناب از فروش تجهیزات غیر استاندارد به برند خود اعتبار بخشیده‌ایم. این اصول و شیوه کار، رمز ماندگاری و پیشرفت ما در این عرصه به شمار می‌آید. در تمام این سالها تلاش کرده‌ایم با فروش کالای ورزشی با کیفیت، سبک زندگی سالم را در میان خانواده‌ها گسترش دهیم.

مشتریان ما

فرقی ندارد مشتری ما یک قهرمان بدنسازی است یا کسی که اولین گام‌ها را برای تغییر سبک زندگی‌ خود برمی‌دارد؛ ما به نیازهای هر دو آن‌ها فکر کرده‌ایم. همه آن چیزی که برای فعالیتهای ورزشی لازم است را از ساده‌ترین کالاهای ورزشی تا آخرین نسل از تجهیزات ورزشی، به کمک متخصصان خود انتخاب و با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می‌دهیم.

ماموریت ما

برای توسعه یک کسب‌وکار موفق، تلاشمان همواره بر این بوده که متناسب با نیازهای مشتری، کالاهای باکیفیت ورزشی را همراه با سطح مطلوبی از خدمات پس از فروش به آن‌ها ارائه دهیم. با بهره‌گیری از تلاش و تحقیق متخصصان گروه بازرگانی لطیفی، از نیاز مشتریان مختلف تجهیزات ورزشی در هر سطحی آگاه گشته‌ایم و بهترین پیشنهاد‌ها را به آن‌ها می‌دهیم.

برای حرفه‌ای‌ها

شرکت بازرگانی لطیفی از سال ١٣٨١ تا کنون به کمک ٥٠ نفر نیروی متخصص و مجرب خود، بیش از ٣٠٠ باشگاه بدنسازی، سالن‌های ورزشی، ارگان‌های دولتی و خصوصی، هتل‌ها و استخرها را در سراسر ایران تجهیز کرده‌ است.ما با تکیه بر تجربه ٢٢ ساله موثر خود، نیازهای شما را به خوبی شناخته و در جهت تامین آن‌ها حرکت کرده‌ایم.

برای خانواده‌ها

ما باور داریم که مسیر سلامتی از خانه شروع می‌شود. شما می‌توانید تجهیزات مورد علاقه‌تان را مطابق با سطح ورزشی خود با ارزان‌ترین قیمت از ما تهیه کنید؛ ما با پیگیری مداوم قیمت‌ها، تضمین مناسب‌ترین قیمت در میان رقبا را به مشتری می‌دهیم.

برند‌های ما

شرکت بازرگانی لطیفی، نماینده انحصاری شماری از برندهای معتبر تجهیزات ورزشی از جمله؛ BODY SOLID , STEEL FLEX SPIRIT , V-MAX ,SOLE STINGRAY در ایران می باشد. عرضه کالای با کیفیت و با قیمت مناسب، توصیف دقیقی از رویکرد ما برای انتخاب محصول و وارد کردن آن طی این سالها بوده است. ما تولیدکنندگان محصولات ورزشی را با وسواس انتخاب می‌کنیم؛ فروشندگانی که قیمت‌های غیرمنطقی می‌دهند را حذف و تولیدکنندگان و فروشندگانی که روش و رویکرد نزدیک به کسب‌و‌کار ما را دارند، انتخاب می‌کنیم. کارشناسان ما به صورت مستمر با توجه به نیازهای مشتریان و سطح تمرینات آن‌ها، مشاوره خرید را به‌روز رسانی می‌کنند.

افتخارات ما

تشویق نامه

دریافت تشویق نامه World Solution Group برای ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان

گواهینامه

کسب گواهینامه ISO 10002 : 2004 از Transpacific Certifications Limited

اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی

١٥ سال اطلاع رسانی و فرهنگ سازی درباره ورزش در شبکه های صدا و سیما با میلیون ها مخاطب

مدیران بازرگانی لطیفی

سهیلا لطیفی

مدیر عامل

اسماعیل یاری

رئیس هیئت مدیره

ساناز دیداری (متین)

قائم‌مقام

آتنا دخیلیان

مدیر لجستیک

مریم برزگر

مدیر اجرایی و برنامه‌ریزی